Jak nakupovat

ZPŮSOBY / CENY DODÁNÍ

  • balíky do ruky s dobírkou – cena dopravy 230Kč / DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 5000 Kč
  • balíky do ruky - platba převodem – cena dopravy 190Kč / DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 5000 Kč
  • zásilky na Slovensko – cena dopravy 13 EUR / DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 250 EUR

 

Osobní odběr není možný.

Balík do ruky by Vám měl být doručen již následující pracovní den po podání zásilky. V případě, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít, je možné využít službu Balík na poštu, kterou nabízí Česká pošta s doručením zásilky na kteroukoli z 2600 pošt po celé ČR (Má-li zájem o tuto službu, prosím, uveďte požadavek do poznámky, neboť zásilky standardně odesíláme jako Balík do ruky). Česká pošta Vás přes SMS a e-mail bude informovat o doručování již v den podání balíku. Objednávky expedujeme 1x za čtrnáct dní.

V případě platby předem převodem na účet, bude Vaše objednávka až odeslána po připsání platby na náš účet. 

 

PLATBY

  • Při převzetí - hotovostní úhrada dobírky při převzetí zásilky od doručovatele
  • Bezhotovostní platba předem - bankovním převodem na bankovní účet vedený u společnosti Fio banka, a.s. pod číslem č.2400461876/2010

 

ZÁRUČNÍ LHŮTY A REKLAMACE

Na dodávané výrobky je poskytována záruční lhůta 24 měsíců. Záruční listy k dodávanému zboží nejsou vystavovány. Naše společnost spravuje databázi evidující informace o všech odeslaných objednávkách. V případě reklamace je dostatečným údajem pro vyhledání údajů o záruce reklamovaného zboží jméno zákazníka.

Práva kupujícího vyplývající z odpovědnosti prodávajícího za vady, včetně záruční odpovědnosti prodávajícího, uplatňuje kupující u prodávajícího na adrese sídla společnosti GLASSMOON s.r.o., Na Folimance 2155, Praha 2, 120 00.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 14 DNŮ

Zakoupené zboží je možno vrátit zboží do 15 dnů od data nákupu. Zboží musí být vráceno v původním obalu a s původním příslušenstvím. Stav vráceného zboží musí splňovat úroveň "jako nové".

Zasílací adresa je: GLASSMOON s.r.o., Na Folimance 2155, Praha 2, 120 00.

 logo_GM_menší